AMARA WC kefa na postavenie, biela 2244401
AMARA WC kefa na postavenie, biela 2244401
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2244401 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AMARA |
| Rozmer | 94x380x94 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168609 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Walk-in 70x200,zavetrovanie zlatá, profil SATBWI70PRZ
expedícia do 4 dní401,08 €
Pri platbe vopred iba 335,00 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena L s policou 70 x 200 cm, čierny vzor, kartáčovaná meď - 800-070-123-65-78
expedícia do 10 dní250,33 €

