AMARA WC kefa na postavenie, čierna 2244410
AMARA WC kefa na postavenie, čierna 2244410
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2244410 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AMARA |
| Rozmer | 94x380x94 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168487 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
NINFEA WC kefa na postavenie, čierna/bambus 133314
expedícia do 8 dní66,00 €
Pri platbe vopred iba 63,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LITTLE ROCK WC kefa na postavenie, svetlá 22190409
expedícia do 8 dní34,69 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
JUNDAH stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, čierna 11123110 11123110 59520
expedícia do 8 dní30,07 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
FANCY WC kefa na postavenie, tmavo zelená 2126405
expedícia do 8 dní34,33 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €

