AMÉLIA dávkovač mydla na postavenie, keramika AM80
AMÉLIA dávkovač mydla na postavenie, keramika AM80
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-AM80 |
Dostupnosť:
skladom
- Rozmery: 75x190x75 mm
- Materiál pumpička: kov, plast
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AMELIE |
| Rozmer | 75x190x75 mm |
| Priemer zátky | 75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Objem dávkovača | 230 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.3400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341098936 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
AMÉLIA mydlovnička na postavenie, keramika AM11
expedícia do 8 dní17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
CLASSIC stojanková umývadlová batéria vysoká, olejom gumený bronz 60466
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Podobný tovar
CLOTHILDE dávkovač mydla na postavenie, keramika CI8002
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 100x46cm, 2 otvory pre batériu, biela
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
RETRO keramická konzola pre umývadlo 105001, 1 ks 107901
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €

