AMÉLIA mydlovnička na postavenie, keramika AM11
AMÉLIA mydlovnička na postavenie, keramika AM11
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-AM11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AMELIE |
| Rozmer | 135x80x58 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 58 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341098912 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | keramika |
Doporučujeme přikoupit
CLASSIC stojanková umývadlová batéria vysoká, olejom gumený bronz 60466
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Podobný tovar
CLOTHILDE mydlenka na postavenie, keramika CI1102
expedícia do 8 dní8,72 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 120x100cm, hnedá mat 57495
na objednávku470,78 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x100x4cm, biela 26611
expedícia do 8 dní406,15 €
Pri platbe vopred iba 376,00 €
409,66 €
Pri platbe vopred iba 382,00 €


