AMIA umývadlová skrinka 74,5x60x45cm, dub Texas (AM075) AM075-2020
AMIA umývadlová skrinka 74,5x60x45cm, dub Texas (AM075) AM075-2020
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AM075-2020 |
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2x zásuvka
- výsuv BLUM TANDEMBOX Antara s funkciou tlmenia BLUMOTION s doživotnou zárukou
- štandardne dodávané s úchytkou DM160, rozteč uchytenia 160mm
- výber z 2 typov umývadiel (keramika, liaty mramor)
Umývadlo nie je súčasťou skrinky.
Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu.
Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou.
Po použití kúpeľňu riadne odvetrajte. Proti prípadnému zatekaniu do skrinky použite silikónový tmel.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AMIA |
| Rozmer | 74,5x60x45 cm |
| Šírka | 745 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Texas |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863677 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
MARIA umývadlo 75x46cm, liaty mramor, bez otvoru pre batériu, biela MA075-0
expedícia do 8 dní190,70 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
Mohlo by vás zaujímať
495,01 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €
BRAND umývadlová skrinka 76x83x43cm, morený smrek
expedícia do 8 dní629,38 €
Pri platbe vopred iba 597,00 €

