Amico obdĺžnikový sprchovací kút 740-820x800mm L/P varianta G70GS80

- Doprava zadarmo nad 400€
Amico obdĺžnikový sprchovací kút 740-820x800mm L/P varianta G70GS80
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-G70GS80 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMICO |
| Rozmer | 70x80 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálna |
| Šírka vstupu | 400 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť | 41.7900 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899812 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Sprchová samonosná vanička akrylátová, štvorec 80x80x15 cm BTTQ80
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
140,66 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
81,78 €
Pri platbe vopred iba 75,00 €
Deante Silia Sprchová batéria s vypínačom - horizontálna, titán BQS_D46P
expedícia do 12 dní178,51 €
Deante Silia Sprchový set podomietkový so sprchovou hlavicou, biela NQS_A0XK
expedícia do 12 dní570,12 €

