Amico obdĺžnikový sprchovací kút 820-1000x900mm L/P varianta G80GS90

- Doprava zadarmo nad 400€
Amico obdĺžnikový sprchovací kút 820-1000x900mm L/P varianta G80GS90
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-G80GS90 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMICO |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálna |
| Šírka vstupu | 406 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť | 49.8600 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899843 |
| Záruka | 2 roky |
.
Mohlo by vás zaujímať
44,42 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mereo Kasia sprchová batéria nástenná 100 mm bez príslušenstva M-CBS601A03
expedícia do 8 dní31,00 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.5SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €

