ANDRA R hydromasážna vaňa, 160x90x45cm, Highline Hydro-Air, chróm 56823
ANDRA R hydromasážna vaňa, 160x90x45cm, Highline Hydro-Air, chróm 56823
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-81541.6010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 160x90x45 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 240.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | HIGHLINE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 59.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729002697 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Skladací sprchovací kút Mexen Exo 90 x 100 cm, priehľadný, čierny - 816-090-100-70-00
expedícia do 10 dní406,38 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút ľavý 100 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8A6-100L-070P-70-00
expedícia do 10 dní491,80 €
Sprchovací kút Rea Primo Swing 80x90 Chrome
expedícia do 12 dní220,37 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €

