ANNA kozmetické zrkadlo na postavenie, Ø 163mm, obojstranné, chróm
ANNA kozmetické zrkadlo na postavenie, Ø 163mm, obojstranné, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-211213 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 180x343x149 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 343 mm |
| Hloubka | 149 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341334997 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 300 x 1300 mm, bočné pripojenie, 957 W, antracit W421-030-130-66
na objednávku132,40 €

