ANTEA držiak sprchy s vyústením, chróm 981R1 56439
ANTEA držiak sprchy s vyústením, chróm 981R1 56439
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-981R1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981920 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/chróm DOC21
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Andres 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Flora, sivá - 6515-71-670401-07-B
expedícia do 10 dní279,09 €
Mexen Matias 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Duero, čierna - 6502-77-671600-70
expedícia do 10 dní222,51 €
Mexen Andres 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Duero, čierna - 6515-77-671600-70
expedícia do 10 dní228,17 €

