ANTIQUE bočná stena 1000mm, ČÍRE sklo, bronz, svetlý odtieň GQ5610CL
ANTIQUE bočná stena 1000mm, ČÍRE sklo, bronz, svetlý odtieň GQ5610CL
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ5610CL |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 34.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913951213 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
170,83 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
na objednávku
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTIQUE sprchové dvere otočné, 800mm, pravé, ČÍRE sklo, bronz, svetlý odtieň GQ1380RCL
expedícia do 8 dní1 050,26 €
Pri platbe vopred iba 980,00 €
Mohlo by vás zaujímať
623,19 €
Pri platbe vopred iba 590,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Rosendal Massive R70/3MES 292x1500 Metalická strieborná R70/3MES
na objednávku533,01 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €


