ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 1100x1000 mm, L/R varianta GQ4211CGQ5610C
ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 1100x1000 mm, L/R varianta GQ4211CGQ5610C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ4211CGQ5610C |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 110x100 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 430 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913925405 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-11ML-CH
expedícia do 8 dní749,50 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, rohový vstup, číre sklo GT2210-11C-B
expedícia do 8 dní914,48 €
Pri platbe vopred iba 845,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, matné sklo GT2210-11M-G
expedícia do 8 dní1 013,11 €
Pri platbe vopred iba 936,00 €


