ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 1200x900 mm, L/R varianta GQ4212CGQ5690C
ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 1200x900 mm, L/R varianta GQ4212CGQ5690C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ4212CGQ5690C |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 82.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913925450 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3, 5cm HI12090
expedícia do 8 dní415,94 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 49511
expedícia do 8 dní378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm GS12090
expedícia do 8 dní322,11 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-12ML-CH
expedícia do 8 dní749,50 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P varianta GD4612GD7290
expedícia do 8 dní739,08 €
Pri platbe vopred iba 683,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-12CL-G
expedícia do 8 dní720,34 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €


