ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 800x900 mm, R varianta GQ1380RCGQ5690C
ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 800x900 mm, R varianta GQ1380RCGQ5690C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ1380RCGQ5690C |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 635 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 65.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913925528 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 90x80x4cm, hladká HS8090
expedícia do 8 dní270,91 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
VARESA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, obdĺžnik 90x80x4cm, biela 71606
expedícia do 8 dní344,22 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, matné sklo, ľavé GT5690-80ML-B
expedícia do 8 dní703,66 €
Pri platbe vopred iba 650,00 €
904,06 €
Pri platbe vopred iba 835,00 €
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4290
expedícia do 8 dní780,75 €
Pri platbe vopred iba 721,00 €


