ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 900x1000 mm, L varianta GQ1290LCGQ5610C
ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 900x1000 mm, L varianta GQ1290LCGQ5610C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ1290LCGQ5610C |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 735 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 75.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913925535 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, hladká HS10090
expedícia do 8 dní294,03 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
Mohlo by vás zaujímať
85,35 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €
Rea Mild kuchyňská batéria, čierna mat REA-B4800
expedícia do 12 dní70,75 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
REA Cole kuchynská batéria, brúsený nikel REA-B0859
expedícia do 12 dní58,82 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €


