ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 900x800 mm, L varianta GQ1290LCGQ5680C
ANTIQUE obdĺžnikový sprchovací kút, 900x800 mm, L varianta GQ1290LCGQ5680C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ1290LCGQ5680C |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 90x80 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Šírka vstupu | 735 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 65.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913925559 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 90x80x4cm, hladká HS8090
expedícia do 8 dní270,91 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF11 radiátor 300x2000, spod. príp., 909 W, biely W611F-030-200-00
expedícia do 10 dní202,49 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1400, spod. príp., 637 W, antracit W611F-030-140-66
na objednávku223,49 €


