ANTIQUE štvorcový sprchovací kút, 900x900 mm, R varianta GQ1390RCGQ5690C
ANTIQUE štvorcový sprchovací kút, 900x900 mm, R varianta GQ1390RCGQ5690C
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GQ1390RCGQ5690C |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | ANTIQUE |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Bronz |
| Tvar | Štvorcové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 735 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 70.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913925399 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
ANETA90 sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 90x90x4cm GA009
expedícia do 8 dní260,99 €
Pri platbe vopred iba 244,00 €
RETRO keramická sprchová vanička, štvorec 90x90x20cm 133801
expedícia do 8 dní757,47 €
Pri platbe vopred iba 719,00 €
427,83 €
Pri platbe vopred iba 399,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LORO štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup
expedícia do 8 dní596,69 €
Pri platbe vopred iba 551,00 €
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút pivot dvere 900x900mm L/P varianta, Brick sklo
expedícia do 8 dní570,63 €
Pri platbe vopred iba 527,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900 mm, rohový vstup, Brick sklo GS2490B-02
expedícia do 8 dní555,01 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €


