APOLLO dvojháčik, čierna mat 1416-23B
APOLLO dvojháčik, čierna mat 1416-23B
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1416-23B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 85x35x60 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970108 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere + profil - 90 CR T SATFUDP90NIKAC
expedícia do 4 dní312,11 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €
Mereo Lima sprchové dvere zasúvacie, trojdielne, 90x190 cm, chróm, sklo 6 mm CK80622K
expedícia do 8 dní279,90 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
Sprchové dvere Mexen Exo s otočnými ramenami 90 cm, priehľadné, čierne - 819-090-000-70-00
expedícia do 10 dní200,25 €

