AQUALINE 35 nástenná batéria, lekárska páka, ramienko S, 177mm, chróm 52147
AQUALINE 35 nástenná batéria, lekárska páka, ramienko S, 177mm, chróm 52147
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-52147 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SENIOR-INVALIDNÍ |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko, Lékarska páka |
| Prietok (3 bar) | 18.400 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.0900 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913922824 |
| Taric | 84818011 |
| Farba batérie | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
AQUALINE 35 nástenná batéria, lekárska páka, ramienko ploché, 220 mm, chróm 52034
expedícia do 8 dní53,71 €
Pri platbe vopred iba 51,00 €
RITMO nástenná umývadlová/vaňová batéria, rozteč 150mm, chróm (otočný prepínač) RT015
expedícia do 8 dní74,71 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
57,51 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €

