Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 57x72,5x45cm, dub emporio AI360
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 57x72,5x45cm, dub emporio AI360
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI360 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 57x72,5x44,8 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 27.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914584 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
103,68 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, pravá, dub emporio AI485R
expedícia do 8 dní304,58 €
Pri platbe vopred iba 290,00 €
Aqualine SAVA 60 nábytkové umývadlo 60x16,5x46 cm 2060
expedícia do 8 dní103,68 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 50,5x74x30cm, dub platin 51057
expedícia do 8 dní98,73 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 52x72, 5x44cm, biela mat FV255
expedícia do 8 dní223,01 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 58 cm, biela/antracit bridlice AI263-03
expedícia do 8 dní220,34 €
Pri platbe vopred iba 210,00 €


