Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, čierna mat AI665
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 61,5x72,5x45cm, čierna mat AI665
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI665 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 61,5x72,5x44,7 cm |
| Šírka | 615 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 447 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 28.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929656 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KERAMIA FRESH výškovo nastaviteľná nožička, výška 100-110mm, čierna mat 10077B 10077B 56127
expedícia do 8 dní3,01 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
SAVA 65 nábytkové umývadlo 65x46x16,5 cm 2065
expedícia do 8 dní110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
102,55 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 68 cm, dub emporio/antracit bridlice AI370-02
expedícia do 8 dní344,60 €
Pri platbe vopred iba 328,00 €
Aqualine SIMPLEX ECO 65 umývadlová skrinka vrátane umývadla 63x83,5x30,7cm SIME650
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €


