Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, dub emporio AI390
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 86,5x60x45cm, dub emporio AI390
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI390 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 86,5x60x45,3 cm |
| Šírka | 865 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 453 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 29.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914621 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, dub emporio AI450
na objednávku251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
ALTAIR doska pod umývadlo 87,1x45 cm, dub emporio
expedícia do 8 dní78,14 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 200W OT/200
expedícia do 8 dní56,85 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 200 W LT90200K
expedícia do 8 dní40,02 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


