Aqualine ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, biela AI150
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, biela AI150
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI150 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 35x150x31 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 29.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914362 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka s umývadlom SAT Fusion 97,5x53x45 cm dub medový mat SATFUSION2100DMMW
expedícia do 4 dní827,31 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom a batériou SAT Fusion 97,5x53x45 cm pieskovo béžová mat SATFUSION2100BEUBA
expedícia do 4 dní880,56 €


