Aqualine ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, biela AI185L
Aqualine ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, biela AI185L
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI185L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 40x184x31 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1840 mm |
| Hĺbka | 310 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Smer otvárania | Ľavé |
| Výbava | Kôš na prádlo: súčasťou, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 33.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914379 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
| S košom | ano |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
VEGA skrinka vysoká s košom, 40x184x31cm, biela VG180
expedícia do 8 dní258,84 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
Aqualine SIMPLEX ECO vysoká skrinka s košom 30x180x30cm SIME310
expedícia do 8 dní125,41 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €


