Aqualine CHROM LINE drôtená polica rohová trojitá, chróm 37015
Aqualine CHROM LINE drôtená polica rohová trojitá, chróm 37015
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-37015 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Háčiky na uchytenie na stenu sú súčasťou balenia
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | CHROM LINE |
| Rozmer | 200x450x200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Drôtené |
| Druh | Polička: rohová, Polička: viacposchodová |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.2100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836909 |
| Taric | 94032080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
Jednodrezový oceľový drez Mexen Exar s odkvapkávačom, ľavý, 620 x 480 mm, medená HC - 6431621005L-65HC
expedícia do 10 dní238,55 €
Jednodrezový oceľový drez Mexen Solix 650 x 450 mm, čierny - 6403651000-70
expedícia do 10 dní185,54 €


