Aqualine CLASSIC držiak toaletného papiera, chróm 11116100
Aqualine CLASSIC držiak toaletného papiera, chróm 11116100
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-11116100 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 140x320x140 mm |
| Priemer zátky | 140 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956134604 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
1 156,15 €
Pri platbe vopred iba 1 070,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0905087
na objednávku1 005,86 €
Pri platbe vopred iba 931,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0905087
na objednávku1 005,86 €
Pri platbe vopred iba 931,00 €

