Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 750x1850 mm, biela ILR87T
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 750x1850 mm, biela ILR87T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILR87T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 750x1850 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Objem | 12.70 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 1000 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 710 mm |
| Výkon | 1439 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 21.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929342 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Sušiak uterákov na vykurovacie telesá 46 cm rovný, biela IDR-50
expedícia do 8 dní30,45 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Pino elektrický radiátor s držiakmi na uteráky 1405 x 242 mm, 200 W, čierny - W301-1405-242-00-70
expedícia do 10 dní141,03 €
PMH Elektrický sušiak Kares KAK2BA 90x1500 Priame napojenie Čierna KAK2BA
expedícia do 7 dní397,71 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66
expedícia do 10 dní186,20 €


