Aqualine DIRECT vykurovacie teleso so stredovým pripojením 450x960 mm, biela ELM94T
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso so stredovým pripojením 450x960 mm, biela ELM94T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ELM94T |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT stredové pripojenie |
| Rozmer | 450x960 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 960 mm |
| Objem | 4.53 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 447 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929410 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Sušiak uterákov na vykurovacie telesá 36 cm rovný, biela IDR-40
expedícia do 8 dní24,75 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Háčik na vykurovacie rúrkové teleso, biela 2602S
expedícia do 8 dní7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Sol elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W125-1200-500-2600-66
expedícia do 10 dní222,51 €
167,34 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €


