Aqualine DUCKY, stierka do sprchy, ABS, biela 13003001
Aqualine DUCKY, stierka do sprchy, ABS, biela 13003001
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-13003001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 210x230 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Výška | 230 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Hmotnosť / ks | 0.0676 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956146805 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mario 2-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Elia, čierna/strieborná metalíza - 6504-73-670101-50
expedícia do 10 dní261,17 €
Mexen Carlos 1,5-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Elia, čierna/zlatá metalíza - 6518-75-670101-70-B
expedícia do 10 dní249,38 €
Mexen Mario 2miskový granitový drez s kuchynskou batériou Carla, škvrnitá čierna - 6504-76-670700-50
expedícia do 10 dní276,26 €


