Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 61,5x72,5x44cm, biela mat FV265
Aqualine FAVOLO umývadlová skrinka 61,5x72,5x44cm, biela mat FV265
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-FV265 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Závesná skrinka pod umývadlo
- 2 x zásuvka
- Skrinka je dodávaná s elegantnými úchytkami v bielo-chrómovom prevedení.
- Skrinka je dodávaná so spomaľujúcou výsuvy zásuvky s doťahom.
- Farba: biela matná
Umývadlo nie je súčasťou skrinky.
Skrinky Favole sú dodávané v zmontovanom stave.
Skrinky Favole sú dodávané v zmontovanom stave.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FAVOLO |
| Rozmer | 61,5x72,5x44 cm |
| Šírka | 615 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela mat |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 13.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874383 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
110,36 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
KERAMIA FRESH výškovo nastaviteľná nožička, výška 100-110mm, čierna mat 10077B 10077B 56127
expedícia do 8 dní3,01 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
197,85 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
ALTAIR skrinka s doskou 68 cm, dub emporio/antracit bridlice AI370-02
expedícia do 8 dní344,60 €
Pri platbe vopred iba 328,00 €
ETIDE policová umývadlová skrinka 61,5x85x44 cm, biela mat ET610
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €


