Aqualine FAVOLO zrkadlo v ráme 60x80cm, biela mat FV060
Aqualine FAVOLO zrkadlo v ráme 60x80cm, biela mat FV060
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-FV060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FAVOLO |
| Rozmer | 60x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 18 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 6.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874420 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
0,73 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
KORIN STRIP zrkadlo s LED osvetlením 60x70x12cm KO390S
expedícia do 8 dní98,73 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
KAWA STRIP galerka s LED osvetlením 50x70x22cm, biela
expedícia do 8 dní152,10 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
KAWA STRIP galerka s LED osvetlením 60x70x22cm, biela
expedícia do 8 dní167,34 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €


