Aqualine FAVOLO zrkadlo v ráme 80x80cm, biela mat FV080
Aqualine FAVOLO zrkadlo v ráme 80x80cm, biela mat FV080
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-FV080 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Zrkadlo v ráme
- farba: biela mat
- bez osvetlenia
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FAVOLO |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 18 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 8.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874437 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine FAVOLO zrkadlo v ráme 70x90cm, biela mat FV090
expedícia do 8 dní93,39 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
Aqualine WEGA zrkadlo 65x90cm, zaoblené, s policami 65028
expedícia do 8 dní83,48 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
ZOJA/KERAMIA FRESH STRIP galerka s LED osvetlením, 70x60x14cm, biela 45025S 60019
expedícia do 8 dní190,22 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €


