Aqualine KERAMIA FRESH horná skrinka výklopná 70x50x20cm, biela 52360
Aqualine KERAMIA FRESH horná skrinka výklopná 70x50x20cm, biela 52360
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-52360 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KERAMIA FRESH |
| Rozmer | 70x50x20 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 12.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913853128 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | DO 100 CM |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1140mm, chróm IR445R
expedícia do 8 dní284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
PMH Kúpeľňový radiátor Rosendal R1A 266x950 Antracit R1A
na objednávku414,09 €
Pri platbe vopred iba 392,00 €


