Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 74,5x74x34,7cm, dub platín 50083
Aqualine KERAMIA FRESH umývadlová skrinka 74,5x74x34,7cm, dub platín 50083
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-50083 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KERAMIA FRESH |
| Rozmer | 752x740x344 mm |
| Šírka | 752 mm |
| Výška | 740 mm |
| Hĺbka | 344 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Nutná montáž |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 21.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835773 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | béžová |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
83,48 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTAIR skrinka s doskou 78,5 cm, biela/antracit bridlice AI280-03
expedícia do 8 dní327,07 €
Pri platbe vopred iba 311,00 €
VEGA umývadlová skrinka 72x57, 6x43, 8 cm, 2xzásuvka, dub platín VG873
expedícia do 8 dní224,52 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
DENEB umývadlová skrinka 77,3x55x42,4cm, biela mat DN280
expedícia do 8 dní262,64 €
Pri platbe vopred iba 250,00 €


