Aqualine LED podsvietené zrkadlo 50x80cm, sklenená polička, kolískový vypínač ATH52
Aqualine LED podsvietené zrkadlo 50x80cm, sklenená polička, kolískový vypínač ATH52
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ATH52 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Zrkadlo s LED podsvietením
- V hornej časti LED podsvietenie
- Sklenená polica 500x100x6 mm
- Kolískový vypínač
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 50x80 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá, Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 780 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Vypínač, Police |
| Hmotnosť / ks | 6.7660 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856471 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine LED podsvietené zrkadlo 60x80cm, sklenená polička, kolískový vypínač ATH53
expedícia do 8 dní197,85 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
ZOJA/KERAMIA FRESH STRIP galerka s LED osvetlením, 60x60x14cm, ľavá, dub platin 61035
expedícia do 8 dní144,48 €
Pri platbe vopred iba 137,00 €


