Aqualine MARMI plastový sprchový kanálik s roštom, 910x122x65 mm 1702-90
Aqualine MARMI plastový sprchový kanálik s roštom, 910x122x65 mm 1702-90
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1702-90 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | MARMI |
| Rozmer | 91x12,2x6,5 cm |
| Dĺžka | 910 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 910 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 910 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929595 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
MALVI podlahový žľab s nerezovým roštom, L-910, DN50 60855
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KROKUS nerezový sprchový kanálik s roštom, 960x140x92 mm 2705-10
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
MALVI podlahový žľab s nerezovým roštom, L-910, DN50 60855
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
BUCANERA nerezový sprchový kanálik s roštom, 900x110x90 mm NO3190
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


