Aqualine MILI vykurovacie teleso 450x934 mm, čierna mat DC606T
Aqualine MILI vykurovacie teleso 450x934 mm, čierna mat DC606T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DC606T |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | MILI |
| Rozmer | 450x934 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 934 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 381 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 10.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913926518 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
WICHER COMBI pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie , čierna mat 600.331.6
expedícia do 8 dní130,08 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
expedícia do 8 dní26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
428,88 €
195,20 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 3000 mm, bočné pripojenie, 3846 W, čierny - W421-060-300-70
na objednávku428,88 €


