Aqualine MILI vykurovacie teleso 600x1798 mm, čierna mat DC656T
Aqualine MILI vykurovacie teleso 600x1798 mm, čierna mat DC656T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DC656T |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | MILI |
| Rozmer | 600x1798 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1798 mm |
| Objem | 8.80 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 900 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 927 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 24.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8594158614612 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stred príp, pravé, rozstup 50, čierna mat CP461BS
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 800 W, čierna MOA-B-800
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať


