Aqualine MULLET dávkovač mydla nástenný 350ml, chróm 08073
Aqualine MULLET dávkovač mydla nástenný 350ml, chróm 08073
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-08073 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 63x220x90 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| Hmotnosť / ks | 0.2490 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913934148 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
MARPLAST dávkovač tekutého mydla 250ml, chróm 605CH
expedícia do 8 dní32,90 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Bezdotykový dávkovač tekutého mydla 650 ml, nerez SE071
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
Mohlo by vás zaujímať
101,70 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
Deante Drezová batéria nízkotlaková, na pripojenie ohrievača, chróm BEZ_060H
expedícia do 12 dní57,39 €


