Aqualine MULLET dávkovač tekutého mydla nástenný 350ml, chróm 229413

- Doprava zadarmo nad 150€
Aqualine MULLET dávkovač tekutého mydla nástenný 350ml, chróm 229413
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-229413 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 63x220x90 mm |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 350 ml |
| Hmotnosť | 0.2490 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341290866 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
.
Podobný tovar
MARPLAST dávkovač tekutého mydla 250ml, chróm 605CH
expedícia do 8 dní32,90 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Súprava podomietkovej vane a sprchy Mexen Cube DR02 s dažďovou sprchou 30 cm, ružové zlato - 77503DR0230-60
expedícia do 10 dní265,88 €
Mexen Cube DR02 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 25 cm, biela - 77503DR0225-20
expedícia do 10 dní234,29 €
Súprava podomietkovej vane a sprchy Mexen Cube DR02 s dažďovou sprchou 30 cm, čierna - 77503DR0230-70
expedícia do 10 dní235,70 €

