Aqualine Nerezový vstavaný drez 81x18x46 cm AQ8146B
Aqualine Nerezový vstavaný drez 81x18x46 cm AQ8146B
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AQ8146B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 81x18x46 cm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 900 mm |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Hmotnosť / ks | 4.4550 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913880681 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | nerez |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
106,20 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 140 x 95 cm, priehľadný, chróm - 8151-140-095-01-00
expedícia do 10 dní376,94 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 140 x 95 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-140-095-50-00-3S
expedícia do 10 dní692,05 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 140 x 95 cm, priehľadný, čierny - 819-140-095-70-00
expedícia do 10 dní388,71 €


