Aqualine ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 500x640 mm, biela ILO65T
Aqualine ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 500x640 mm, biela ILO65T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILO65T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 500x640 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 640 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 460 mm |
| Výkon | 360 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 6.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929465 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
FIRST CORNER pripojovacia sada ventilov, pravé prevedenie, chróm CP920S
expedícia do 8 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
233,96 €
127,02 €


