Aqualine ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x960 mm, biela ILO96T
Aqualine ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x960 mm, biela ILO96T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILO96T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 600x960 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 960 mm |
| Objem | 5.51 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 560 mm |
| Výkon | 597 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 10.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929519 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
FIRST CORNER pripojovacia sada ventilov, pravé prevedenie, chróm CP920S
expedícia do 8 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 500 W LT90501K
expedícia do 8 dní41,55 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €


