Aqualine ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 750x1320 mm, biela ILO37T
Aqualine ORBIT vykurovacie teleso s bočným pripojením 750x1320 mm, biela ILO37T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILO37T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 750x1320 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Objem | 8.70 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 900 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 710 mm |
| Výkon | 996 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 15.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929441 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie rúrkové teleso, biela 2602S
expedícia do 8 dní7,59 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-R 859x712 Priame napojenie vpravo Čierna BR1B-R
expedícia do 7 dní429,64 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-RK 859x712 Kábel vpravo Čierna BR1B-RK
expedícia do 7 dní433,73 €
Pri platbe vopred iba 411,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1SS-R 859x712 Priame napojenie vpravo Leštená nerez BR1SS-R
expedícia do 7 dní441,89 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €


