Aqualine Podpora rohovej sprchovej tyče, čierna 59611
Aqualine Podpora rohovej sprchovej tyče, čierna 59611
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-59611 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 55 cm |
| Priemer zátky | 25 mm |
| Výška | 550 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956596129 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | ostatní |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar L 2dielna ľavá vaňová zástena 90 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 897L-090-100-66-00-L
expedícia do 10 dní256,43 €
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 100 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaný nikel - 897-100-100-97-00-L
expedícia do 10 dní259,36 €
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla ľavá 100 x 150 cm, čierny rám, čierna - 8A9-100-002-70-70-L
expedícia do 10 dní206,31 €


