Aqualine SAMBA nástenná WC kefa, mliečne sklo, čierna SB208
Aqualine SAMBA nástenná WC kefa, mliečne sklo, čierna SB208
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SB208 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 115x370x145 mm |
| Šírka | 115 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913899317 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist L Duo s výklopným mechanizmom 120 x 115 cm, priehľadný, zlatý - 8A4L-120-115-50-00
expedícia do 10 dní515,36 €
Sprchovací kút Mexen Mist Duo s výklopným mechanizmom 120 x 115 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 8A4-120-115-65-00
expedícia do 10 dní485,91 €


