Aqualine SAMBA stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, čierna SB236
Aqualine SAMBA stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, čierna SB236
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SB236 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SAMBA |
| Rozmer | 230x667x170 mm |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 667 mm |
| Hĺbka | 170 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera s WC kefou |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 1.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 5901487083096 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 300x400, spod. príp., 496 W, antracit W633F-030-040-66
na objednávku163,23 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 300x1300, spod. príp., 1612 W, biela W633F-030-130-00
expedícia do 10 dní252,35 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF33 300x700, spod. príp., 868 W, biela W633F-030-070-00
expedícia do 10 dní161,82 €

