Aqualine SIMPLEX ECO vysoká skrinka 30x180x30cm SIME320
Aqualine SIMPLEX ECO vysoká skrinka 30x180x30cm SIME320
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-SIME320 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | SIMPLEX ECO |
| Rozmer | 30x180x30cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 300 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Nutná montáž |
| Hmotnosť / ks | 23.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913852206 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | stojící |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
VEGA skrinka vysoká 35x150x31cm, ľavá/pravá, biela VG150
expedícia do 8 dní197,85 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
ALTAIR vysoká skrinka s košom 40x184x31cm, čierna mat, pravá 61431
expedícia do 8 dní335,08 €
Pri platbe vopred iba 319,00 €
Aqualine SIMPLEX ECO skrinka za práčku 63x25x190cm, biela SIME715
expedícia do 8 dní87,29 €
Pri platbe vopred iba 83,00 €


