Aqualine SOFT odpadkový kôš, 5l, terra TRN-187-05
Aqualine SOFT odpadkový kôš, 5l, terra TRN-187-05
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-TRN-187-05 |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TOUCH & SOFT |
| Rozmer | 125x250x175 mm |
| Šírka | 125 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš 5 litrov |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Výbava | Klasický kôš |
| Hmotnosť / ks | 0.3110 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913926242 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | terra |
Mohlo by vás zaujímať
SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 20l, leštený nerez 27120
expedícia do 8 dní26,64 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
19,02 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
SIMPLE LINE odpadkový kôš okrúhly 5l, biela mat 28105
expedícia do 8 dní12,92 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €

