Aqualine TONDI vykurovacie teleso rovné 450x1690 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT446T
Aqualine TONDI vykurovacie teleso rovné 450x1690 mm, stredové pripojenie, čierna mat DT446T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DT446T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TONDI |
| Rozmer | 450x1690 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1690 mm |
| Objem | 7.20 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 716 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 14.7000 kg |
| EAN | 8590913929731 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Príslušenstvo
743,23 €
Pri platbe vopred iba 705,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
WICHER pripojovacia sada termostatická pre stredové pripojenie 50 mm, čierna mat 600.311.6
expedícia do 8 dní103,98 €
Pri platbe vopred iba 96,00 €
WICHER krycia rozeta pre stredové pripojenie 50 mm, čierna mat 600.315.6
expedícia do 8 dní27,96 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
250,93 €
Mexen Flat CF22 radiátor 900x1100, bočné pripojenie, 2419 W, antracit W422F-090-110-66
na objednávku416,15 €

